Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/fhirbbfb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
کلمپه خرمایی دو رنگ

تولید انواع کلمپه خرمایی دو رنگ

تولید کلمپه خرمایی دو رنگ درحال حاضر بسیار بیشتر از قبل می باشد همانطور که می دانید همه مردم از ذائقه های متفاوتی برخوردار می باشند و نسبت به ذائقه و علاقه مردم انواع متفاوت کلمپه تولید و به بازار عرضه  می شود.

تولید کلمپه خرمایی

تولید این کلمپه خوشمزه در کارخانه و کارگاهایی که در سطح استان کرمان هست تولید می شود و سپس به بازار فروش عرضه می گردد. این کلمپه به وسیله دستگاهای مجهزی و با دستور العنل های خاصی تولید می گردد.

لازم به ذکر است شما مشتریان محترم می توانید این محصول خوشمزه را از طریق فروشگا های معتبر و همچنین از طریق این سایت خریداری کنید همانطور که می دانید برای خرید سریع و آسان بهتر این هست که از طریق این سایت خریداری کنید.

کلمپه خرمایی

انواع کلمپه دو رنگ

  • کلمپه برشی دو رنگ
  • کلمپه گرد دورنگ

لازم به ذکر است که کلمپه دو رنگ به دو شکل گرد و برشی تهیه می شود البته هر کدام در نوع خود مشتریانی دارد که بسته به سلیقه افراد هم گرد و هم برشی آن تهیه می شود البته مواد اولیه هر دو نوع کلمپه یکی می باشد فقط از لحاظ ظاهر با هم فرق دارد همانطور که می دانید مغز این دو مدل خرما و دارچین و… می باشد که ادویه داخل خرماهم بستگی به ذائقه مشتریان متفاوت می باشد ممکن است هلی و یا دارچینی تهیه شود.

کلمپه دو رنگ

خواص کلمپه دو رنگ

البته لازم به ذکر است که خواص کلمپه دو رنگ  نیز همانند مابقی انواع دیگر می باشد همانطور که می دانید کلمپه دارای ارزش غذایی فراوانی می باشد به خصوص خرمای موجود در کلمپه از خواص بسیار زیادی برخوردار می باشد که دارای مواد قندی، املاح معدنی،ویتامین ها و پروتئین ها هست و می تواند منبع بسیار خوبی برای تامین انرژی مورد نیاز بدن می باشد. متخصصین مواد غذایی همواره توصیه می کنند که از این محصول غذایی بسیار خوشمزه بخصوص مادران و کودکان استفاده کنند.

خواص کلمپه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما