کلمپه یکی از خوشمزه ترین شیرینی های مخصوص ایران می باشد، که اغلب به صورت سنتی تهیه می شود و در طعم های مختلف مانند؛ خرمایی، زنجبیلی، گردویی و غیره.. پخته می شود. این شیرینی خوشمره بیشتر در شهرهای رفسنجان و یزد تهیه می شود. یزد دومین و بزرگترین شهرتولید کننده این شیرینی مخصوص می باشد. کلمپه در یزد تهیه و تولید میشود وبه سایر استان ها و کشور ها صادر و ارسال می شود. قیمت خرید کلمپه صادراتی در بازار یزد خیلی مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

قیمت خرید کلمپه صادراتی در بازار یزد

بررسی اجمالی کلمپه سنتی صادراتی

بررسی اجمالی کلمپه سنتی صادراتی کلمپه سنتی صادراتی از مواد درجه یک و تازه و در طعم های متفاوت و بی نظیر آماده می شود. این شیرینی بسیار خوشمزه جزو پر طرفدارترین شیرینی های استان یزد می باشد. کلمپه ظاهری شبیه کلوچه دارد و داخل آن از گردو، زنجبیل، خرما و مواد مختلف استفاده می شود، که طعم و مزه های مختلف در این شیرینی ایجاد می کند. مواد اصلی کلمپه، آرد و ادویه و روغن می باشد. مواد اولیه ای که در تهیه و آماده کردن این شیرینی مخصوص به کار می رود، میزان مرغوبیت و خوشمزگی آن را مشخص می کند و قیمت این شیرینی را تعیین خواهد کرد. کلمپه از جمله شیرینی هایی است که با هر ذائقه ای مورد پسند قرار می گیرد و خریداران زیادی را به خود جلب کرده است .

مراکز فروش کلمپه در یزد

مراکز فروش کلمپه در یزد کلمپه در یزد در جاهای زیادی به فروش میرسد، اما مراکزی در یزد وجود دارد که این شیرینی را با مواد اولیه درجه یک و تازه و با طعم های بینظیر به مردم عرضه میکنند. خریداران میتوانند با مراجعه به این مراکز این شیرینی خوشمره را در تعداد مورد نیاز و بسته بندی و طعم های مختلف برای هر ذائقه ای تهیه و خریداری کنند. مراکز فروش کلمپه در یزد آماده فروش و ارسال کلمپه به سایر استان ها نیز می باشند. مراکز فروش کلمپه در شهر یزد سعی بر این دارند که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین کلمپه نظر مشتریان را به خود جلب کنند وعلاوه بر فروش این شیرینی، رضایت خریداران را شاهد باشند .

قیمت فروش کلمپه از۲۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومن بنابر مواد اولیه به کار رفته در تهیه آن می باشد. کلمپه یکی از شیرینی هایی می باشد که مواد اولیه نقش اساسی در قیمت گذاری آن دارد. در بازار یزد کلمپه با کیفیت و بی نظیر و درجه یک را می توان شاهد بود. همچنین این شیرینی خوشمزه را می توان برای سوغاتی و مصرف خود تهیه نمود. خریداران میتوانند این شیرینی خوشمزه و صادراتی را در بازار یزد به هر میزان که نیاز دارند تهیه کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *