شیرینی سنتی کرمان با نام جهانی کلمپه مورد استقبال بسیاری از مردم دنیا قرار گرفته است. این شیرینی خاص با توجه به استفاده از مواد مرغوب و طبیعی که برای بدن بسیار مفید است تهیه می‌شود و دارای ارزش غذایی بسیار بالایی بوده و می تواند شما را برای یک روز سخت کاری آماده کند،و به همین خاطر است که شرکت عرضه کلمپه کرمان اعلا این محصول را در کیفیت های گوناگون و بی نظیر به شما ارائه می کند.

شرکت عرضه کلمپه کرمان اعلا

با پیشینه کلمپه کرمان آشنا شوید.

با پیشینه کلمپه کرمان آشنا شوید. شیرینی کلمپه یکی از شیرینی های اصیل و سنتی کرمان است که در مراسم و جشن ها و اعیاد استفاده می‌شود و بسیاری از مردم این شیرین را خریداری و استفاده می کنند. برای اکثر مردم ایران شیرینی سنتی کرمان بسیار لذیذ و شناخته شده است و طعم مطلوب و بی‌نظیری دارد. ما در ادامه شما را با پیشینه کلمپه کرمان آشنا می کنیم.

در مورد پیشینه کلمپه کرمان گفته می شود که، خاستگاه اصلی این شهر بم بوده است. اما امروز در همه جای استان کرمان به ویژه شهرهای بزرگ کرمان این شیرینی تولید و عرضه می‌شود. در زمان‌های گذشته زنان کرمانی کلمپه را برای مراسم و زمان‌های خاص سال مثل، نوروز و یا اعیاد دیگر و همچنین عروسی ها استفاده می کردند و با روشی کاملا سنتی آن را آماده می کردند.

آنها با استفاده خرمای نخلستان های کرمان روغن های حیوانی و گردوهای تولید شده در شهر خودشان و همچنین با کمک آتش هیزم، این محصول را با تزیینات ساده آماده می‌کردند. اما این روزها کلمپه کرمان به عنوان یکی از مهمترین سوغات های این شهر به شکل انبوه و صنعتی تولید می‌شود. کلمپه دارای مواد مغذی فراوان مثل خرما، گردو، آرد سبوس‌دار و همچنین موارد دیگری است که برای بدن بسیار مفید است.

توزیع کننده عمده کلمپه کرمان اعلا

توزیع کننده عمده کلمپه کرمان اعلا شرکت ما جزء بزرگترین توزیع کنندگان عمده کلمپه اعلا در سراسر ایران بوده؛ و با پخش کلمپه با کیفیت در بین متقاضیان توانسته است رضایت خریداران را جلب کند. کلمپه اصلی کرمان دارای متقاضیان فراوانی از کشورهای خارجی نیز می باشد، و ما توانستیم علاوه بر پوشش دادن بازارهای داخلی در زمینه صادرات و ارسال این محصول به متقاضیان خارجی نیز پیشرو و فعال باشیم.

با توجه به توان تولیدی شرکت ما برای ارائه این محصول با کیفیت در بین متقاضیان، توانسته ایم با معرفی این شیرینی اصیل ایرانی به کشورهای خارجی آنها را جذب محصولات ایرانی کرده، و راه را برای صادرات انواع شیرینی های کرمانی باز کنیم. بسیاری از تولیدات دارای کیفیت بی نظیری است که به کشورهایی نظیر کشورهای عربی و اروپایی و خاورمیانه ارسال می گردد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *