Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/fhirbbfb/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بهترین تولید کننده قطاب نارگیلی در تهران - کلمپه

بهترین تولید کننده قطاب نارگیلی در تهران

بی شک بار ها نام این شیرینی خوشمزه را شنیده اید! یکی از شیرین های سنتی و سوغات استان کرمان و یزد قطاب است که در استان یزد در سه نوع قطاب نارگیلی، عسلی و سنتی یزدی تولید می شود و در استان کرمان به صورت گردویی و پسته ای پخته می شود و دارای بافتی نرم است و از هل برای طعم دهی در آن استفاده می شود.

قطاب نارگیلی از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است و دارای پیشینه ای جالب است. به طوری که گفته میشود این شیرینی به اواخر دوران قاجار برمی گردد. پیشنهاد می کنم این شیرینی خوشمزه را از دست ندهید و حداقل برای یکبار هم که شده آن را نوش جان کنید تا مشتری دائمی این شیرین شوید.

شیرینی درجه یک شیرینی است که اصالت و پیشینه آن در تولیدش حفظ شود تا چیزی که میل می کنید نمونه اصلی آن باشد .در این مقاله در مورد ویژگی های یک شیرینی درجه یک و باکیفیت صحبت خواهیم کرد . همراه ما باشید.

بهترین تولید کننده قطاب نارگیلی در تهران

قطاب پسته ای درجه یک چه ویژگی هایی دارد

قطاب پسته ای درجه یک چه ویژگی هایی دارد تفاوت قطاب یزدی و قطاب کرمان در مواد تشکیل دهنده مغز آن است ،قطاب معمولا از دو لایه تشکیل میشود لایه خمیری و بیرونی آن و مغزی که درون قطاب است . در قطاب یزدی معمولا مغزی از پودر بادام است در حالی که در قطاب کرمان مغز آن شامل پودر هل ،پودر قند و پسته است که دارای رنگ سبز و زیبایی است.

یک قطاب درجه یک و لذیذ دارای خمیری نرم و در عین حال ترد و خوشرنگ است و موادی که آن را تشکیل می دهد تازه و با کیفیت هستند و شیرینی که به دست شما می رسد باید تازه باشد و طعم مطلوبی داشته باشد.

علاوه بر طعم هایی که ذکر شد فروشگاه هایی هستند که طعم های بی نظیر دیگری همچون نوع شکری را تولید می کنند .

سفارش خرید قطاب نارگیلی

سفارش خرید قطاب نارگیلی در خرید اینترنتی می توانید مقدار مورد نیاز خود را از هر نوع قطابی که دوست دارید سفارش دهید و چندی بعد در منزل آن را تحویل بگیرید اما مسئله مهم این است که سایتی که از آن خرید میکنید اعتبار داشته باشد. و محصولی که تحویل شما می دهد درجه یک و با کیفیت باشد، سایت های زیادی هستند که که سفارش این محصولات را می پذیرند. ایران این محصول را به کشور های دیگر صادر نیز می کند و صفر تا صد صادرات توسط خود فروشنده ها و تولید کنندگان ایرانی صورت می گیرد. فروشنده ای که در این مقاله به شما معرفی می کنیم از تولید کنندگان برتر شیرینی های کرمانی و قطاب های بی نظیر می باشد .

لینک ورود به مجموعه کرمان کلومپه :

صفحه اصلی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما